احداث هتل لوکس زیرزمینی در معدنی رها شده در چین + ویدئو

این هتل که در ۴۵ کیلومتری شانگهای و در محل یک معدن‌‌ رها شده احداث شده دارای ۱۹ طبقه، ۳۷۰ اتاق و رستورانی زیر آبی است. گودالی که این هتل در آن احداث شده است سابق بر این و در دهه ۵۰ میلادی تا سال ۲۰۰۰ محل یک معدن بوده است. این گودال ۱۰۰ متر عمق، ۲۴۰ متر طول و ۱۶۰ متر عرض دارد. ۲ طبقه از این هتل در بالای زمین و ۱۷ طبقه در زیرزمین قرار دارند.

این هتل بخشی از پروژه‌ای با نام سرزمین عجایب است که شامل مراکز سرگرمی و خرید می‌باشد. عملیات احداث این هتل از حدود ۴ سال پیش آغاز شده و پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۱۷ به اتمام برسد.

طبق برآوردهای هزینهٔ یک شب اقامت در این هتل که زیرمجموعه هتل‌های زنجیره‌ای اینترکانتیننتال است ۳۲۰ دلار خواهد بود؛ که بیش از دو برابر نرخ اقامت در هتل‌های ۵ ستاره شانگهای است.

هتل لوکس زیرزمینی در چین (7) هتل لوکس زیرزمینی در چین (6) هتل لوکس زیرزمینی در چین (5) هتل لوکس زیرزمینی در چین (1)هتل لوکس زیرزمینی در چین (9)هتل لوکس زیرزمینی در چین (8)

 

منابع: ۱، ۲ و ۳

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

رسانه ۳ نظر

مهارت‌های سرویس‌دهی عالی در دپارتمان غذا و نوشیدنی – بخش دوم (ویدئو)

در این ویدئو با مهارت‌های لازم در بخش غذا و نوشیدنی آشنا می‌شویم. این ویدئو توسط انجمن هتلداری آمریکا تهیه شده است. مهارت‌های سرویس‌دهی عالی در دپارتمان غذا و نوشیدنی

رسانه ۱نظر

وای فای هتل‌تان کار نمی‌کند؟ (اینفوگرافیک)

چرا وای فای در درآمدزایی هتل‌ها نقشی کلیدی دارد؟ طبق یک بررسی در هتلی ۴ ستاره، نداشتن شبکه وای فای قوی باعث شد که درآمد هتل در یک سال ۱۲۰.۰۰۰

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!