اکران فیلم «کنار دریا» باعث رونق گردشگری در جزیره مالت خواهد شد؟

اکران فیلم «کنار دریا» باعث رونق گردشگری در جزیره مالت خواهد شد؟

جزیره مالت که لوکیشن فیلم «کنار دریا» ساخته آنجلینا جولی بوده، در انتظار رونق صنعت گردشگری به عنوان یکی از تبعات ساخته شدن این فیلم است.
همانطور که قلعه هایکلر در انگلستان به محلی برای بازدید دوستداران سریال «دانتون ابی» بدل شده است، مالت نیز در انتظار است تا توریست‌های بیشتری برای یافتن ردپاهای آنجلینا جولی و برد پیت راهی این جزیره شوند.

مالت توقع دارد فیلم جدید آنجلینا جولی با عنوان «در کنار دریا» که خودش و همسرش برد پیت در آن در نقش زوجی بازی کرده‌اند که ازدواجشان کم فروغ شده، بتواند صنعت گردشگری مالت را رونق بدهد. در این فیلم جزیره «گازو» به عنوان جزیره‌ای فرانسوی در دهه ۱۹۷۰ تصویر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، یکی از مسئولان مالت گفت این جزیره تاکنون میزبان فیلم‌ها و نام‌های بزرگی بوده که هر یک به نوبه خود بر صنعت گردشگری این جزیره تاثیرگذار بوده‌اند و دوستداران فیلم‌ها و بازیگران را به لوکیشن فیلم‌ها جلب کرده‌اند تا ردپای بازیگران محبوب خود را ببینند.

در همین زمینه و با ایجاد موجی از توجه به فیلم، یکی از هتل‌های مالت بسته‌ای با عنوان «تور فیلم گازو» راه انداخته که شامل سفری با قایق به این جزیره و حضور در مکان‌هایی است که این زوج مشهور همراه با گروه ساخت فیلم در آنجا مستقر بودند.

"مالت از سال ۱۹۲۵ به عنوان مکانی برای فیلمسازی مورد توجه قرار گرفت و «کنار دریا» سومین فیلمی بود که برد پیت برای ساخت آن راهی مالت شد. او پیش از این برای «تروی» و «جنگ جهانی زد» نیز در مالت جلوی دوربین رفته بود. «گلادیاتور»، «کاپیتان فیلیپس» و فصل اول «بازی تاج و تاخت» در مالت ساخته شده‌اند."

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار گردشگری ۰ نظر

با پر اقبال‌ترین کشورها از دید گردشگران در سال ۲۰۱۶ آشنا شوید

یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های سفر در انگلستان (ABTA) مقصدهای پربازدید در سال ۲۰۱۶ را پیش‌بینی‌ کرده که نام ایران نیز در این میان به چشم می‌خورد. در این گزارش پیش‌بینی

اخبار گردشگری ۰ نظر

پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری این کشور با تیم فوتبال پاری سن ژرمن باعث افزایش درآمد گردشگری این کشور حاشیه خلیج فارس شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران

اخبار گردشگری ۰ نظر

ایران و قبرس درباره افزایش همکاری های دوجانبه در زمینه گردشگری به توافق رسیدند

رئیس سازمان گردشگری قبرس، در دیدار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری یکی از مهم‌ترین موضوعات و زمینه‌هایی است که

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!