مروری بر استراتژی های کلیدی در خانه داری هتل

وبسایت Hospitality.org اخیرا مقاله ای منتشر کرده است که در آن به استراتژی‌ های کاربردی که مدیران خانه داری به وسیله آنها می‌‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند اشاره کرده است. ما در استاندارد هتل نگاهی‌ می‌‌اندازیم به این استراتژی ها:

تلاش کنید به گونه ای به هتل نگاه کنید که انگار شما مالکیت آن را بر عهده دارید.

به این تفکر که مهمان هتل مهمان شما نیز هست احترام بگذارید. این حس شما است که باعث می‌‌شود تفاوت ‌ها رقم بخورد و تجربه ای متفاوت برای مهمانان به وجود بیاید.

تمام امکانات و خدماتی که در هتل ارائه می‌‌شود را به خوبی‌ شناسایی کرده و به ویژگی‌‌ های آنها تسلط کافی‌ داشته باشید.

به هنگام جذب نیروی انسانی‌ به ویژگی های شخصیتی توجه داشته باشید و تلاش کنید بالانس مناسبی میان تکنولوژی و نیروی انسانی‌ به وجود بیاورید. انتخاب و جذب نیروی انسانی‌ را هوشمندانه انجام دهید.

آموزش را جدی بگیرید و تلاش کنید خانه داران را به سطحی برسانید که قادر باشند اتاق را به خوبی‌ نضافت کرده و کنترل ‌های لازم را نیز خود انجام دهند.

مدام به ارزیابی بازه‌ های زمانی‌ مناسب بپردازید و دلائل عدم موفقیت خود را شناسایی کرده و تلاش کنید از شکست‌های خود درس بگیرید.

با دپارتمان فرانت آفیس همکاری تنگاتنگی داشته باشید تا بتوانید در بلند مدت بازده کار خود را افزایش دهید. این کار باعث می‌‌شود که خانه دار‌ها فشار کمتری را نیز متحمل شوند و در

محیطی‌ آرام به کار خود مشغول باشند.

در کنترل لیست ‌ها و اقلام موجود خبره شوید.

تلاش کنید تا استاندارد‌های برند را به خوبی‌ رعایت کنید و انتظاراتی که از دپارتمان شما می‌‌رود را به درستی بر آورده کنید.

درباره هزینه ها، بودجه و نتایج آگاهی‌ کافی‌ داشته باشید و به خاطر داشته باشید که بهترین مدیران تلاش می‌‌کنند نیروهای خود را حفظ کرده و فراتر از انتظارت باشند.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

خانه داری ۰ نظر

نظافت و اهمیت آن در هتل ها

نظافت کردن یکی‌ از وظایف اصلی‌ خانه داران در واحد خانه داری هتل است . این امر از آنجایی دارای اهمیت است که میهمانان برای مدتی‌ در اتاق اقامت می

خانه داری ۰ نظر

یک ترولی خانه داری ایده آل شامل چه چیزهایی است؟

شناخت ترولی خانه داری و ابزار و تجهیزاتی که با آن حمل می شود برای خانه داران از اهمیت بسیاری برخوردار است. ترولی‌ ها چرخ‌های متحرکی هستند که از آسیب

خانه داری ۰ نظر

فوت و فن های خانه داری در هتل (بخش اول)

زمانی که در تلاش هستید تا بهترین تجربه سفر را برای میهمانان هتل رقم بزنید، حتما به بخش خانه داری هتل توجه زیادی نمایید. این مسئله نه تنها باعث رضایت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ