معرفی هتل های برتر بین المللی (بخش دوم)

Choice Hotels International, Inc

Choice Hotels International, Inc

هتل های زنجیره ای چویس هتل اینترنشنال دارای حدود ۶۲۰۰ هتل می باشد که این هتل ها شامل بیش از ۴۹۹۰۰۰ اتاق در آمریکا و بیش از ۳۰ کشور دیگر می باشند.

در تاریخ دسامبر ۲۰۱۲، ۳۹۴ هتل با بیش از ۳۱۰۰۰ اتاق در آمریکا و همچنین ۸۸ هتل با ظرفیت حدود حدود ۷۸۰۰ اتاق در ٢٠ کشور دیگر در حال برنامه ریزی و ساخت بوده است.

هتل های چویس هتل با نام های Comfort Inn, Comfort Suites, Quality, Sleep Inn, Clarion, Cambria Suites, MainStay Suites, Suburban Extended Stay Hotel, Econo Lodge and Rodeway Inn شناخته می شوند.

Hyatt Hotels Corporation

Hyatt Hotels Corporation

گروه زنجیره ای هتل های هیات که دفتر اصلی آن در شهر شیکاکو آمریکا واقع است، یکی از گروه هتل های سردمدار در زمینه مهمان نوازی و هتل داری در دنیا می باشد. فرهنگ و رسم اصلی این هتل ایجاد تجربه ای خوشایند و فراتر از انتظار مهمانان می باشد. هزاران پرسنل هتل های هیات در تلاشند تا هر روز سرویسی قابل اعتماد و خاص به تمامی مهمانان خود ارائه دهند.

در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۴، این گروه شامل ۵۷۳ مجموعه هتل در بیش از ۴۸ کشور در ۶ قاره بوده است.

برندهای هیات : Hyatt®, Park Hyatt®, Andaz®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt Place® and Hyatt HouseTM

 (InterContinental Hotels Group PLC (IHG

 (InterContinental Hotels Group PLC (IHG

گروه هتل های اینترکنتیننتال که متعلق به کشور انگلستان می باشد بزرگترین گروه هتل داری از لحاظ تعداد اتاق می باشد.

این گروه هتل داری مالکیت، مدیریت، اجاره و حق امتیاز بیش از ۳۶۵۰ هتل با ۵۴۳۷۷۵ اتاق در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا را دارا می باشد.  همچنین این گروه بزرگترین برنامه پشتیبانی و برنامه وفاداری مشتریان با بیش از ۳۰ میلیون عضو در بین دیگر رقبا می باشد.

برندهای اینترکنتیننتال InterContinental® Hotels & Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, Holiday Inn® Hotels and Resorts, Holiday Inn Express®, Staybridge Suites®, Candlewood Suites® and Hotel Indigo®, می باشند.

نویسنده مهمان: شهریار معمارباشی

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

هتل‌های جهان ۰ نظر

هتل هایی که بچه ها برای دیدن آنها لحظه شماری می کنند

به اتاق‌های رویایی هتل خوش آمدید. جایی که در آن پیش از اینکه وسایلتان را باز کنید شگفت زده می‌‌شوید. ما در استاندارد هتل، هتل ‌هایی را بررسی می‌کنیم که

هتل‌های جهان ۰ نظر

معرفی هتل های برتر بین المللی (بخشَ سوم)

Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc هتل های استاروود یکی از برترین ها در صنعت هتل داری و مهمان نوازی با بیش از ١٢٠٠ مجموعه هتل در بیش از ۱۰۰

هتل‌های جهان ۰ نظر

معرفی هتل های برتر بین المللی (بخش اول)

Hilton Worldwide گروه هتل های زنجیره ای هیلتون سردمدار صنعت جهانی هتل داری میباشد که از هتل های لوکس و تفریحی تا هتل های معمولی را شامل می شود. قدمت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!