مولفه های شخصیتی افرادی که می خواهند در صنعت مهمان نوازی و هتلداری موفق باشند

مولفه های شخصیتی افرادی که می خواهند در صنعت مهمان نوازی و هتلداری موفق باشند

صنعت مهمان نوازی شامل طیف گسترده ای از کسب و کار‌ها و مشاغل از آشپزی گرفته تا میزبانی رستوران یا اداره کردن یک هتل و یا مجموعه تفریحی است،. برای اینکه بتوانید در این صنعت موفق باشید به همکارانی احتیاج دارید که ویژگی‌‌های منحصر به فردی داشته باشند و از سوی دیگر مشتریان نیز این مولفه ‌ها را انتظار دارند. ما در استاندارد هتل مروری داریم بر این مشخصه ‌های اساسی‌:

تعهد

برای موفقیت در این صنعت باید به ایجاد رضایت در مشتری و مهمان تعهد داشته باشید. این باعث خوشحالی‌ مشتریان و تکرار فرآیند بازگشت مجدد و خرید می‌‌شود.

مهارت‌های ارتباطی‌

کسانی‌ در این صنعت موفق هستند که مهارت ‌های ارتباطی‌ قوی داشته باشند. این افراد می‌‌توانند کلامی و نوشتاری ارتباط موثر تری داشته باشند.

تسلط بر کامپیوتر

یک فعال در این صنعت معمولا تسلط بالایی بر نرم افزار‌ها و کامپیوتر دارد.

انگیزه

کسی‌ که در این صنعت کار می‌‌کند باید انگیزه بالایی برای به دست آوردن موفقیت داشته باشد و تلاش کند تا بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهد تا وی تجربه ای متفاوت داشته باشد.

رهبری

شخصی‌ که در این صنعت به دنبال موفقیت است باید قدرت رهبری بالایی داشته باشد و سازمان خود را در به دست آوردن همراهی کمک کند.

سازماندهی

شما باید در این صنعت به کارهای مختلفی تسلط داشته و سازماندهی بالایی نیز داشته باشید

دانش کافی‌ درباره ایمنی و بهداشت

کسی‌ که در این صنعت به دنبال موفقیت است باید به قوانین ایمنی و بهداشت تسلط کافی‌ داشته باشد. مخصوصا کسانی‌ که در بخش غذا و نوشیدنی کار می‌‌کنند باید تسلط کافی‌ بر بهداشت مواد داشته باشند.

کار تیمی

افراد موفق روحیه تیمی بالایی دارند و می‌‌توانند در گروه موثر باشند و برای تمام افراد گروه ارزش قائل می‌‌شوند.

دقت بالا

افراد متفاوت باید بسیار دقیق باشند و بدانند که هر بی‌ نظمی بر میزان رضایت مشتری تاثیر دارد.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۰ نظر

امکانات اتاق های VIP در هتل های بین المللی

بسیاری از ما درباره امکاناتی که در هتل‌ ها در اختیارمان قرار می‌‌گیرد دارای شبهاتی هستیم و انتظار داریم با توجه به هزینه ای که پرداخت می‌‌کنیم، امکانات و خدمات

مطالب آموزشی ۰ نظر

هتل ها باید از خواب غفلت بیدار شوند! (بخش اول)

هتل دارها در به روز کردن تکنولوژی هتل ‌های خود از قافله عقب مانده اند. چرا واقعا این اتفاق پیش آماده است؟ ما در استاندارد هتل بعضی‌ از این بهانه

مطالب آموزشی ۰ نظر

مراحل آموزش نیروی انسانی در هتلداری چیست؟

در بازار رقابتی امروز که در آن هتل ها با یکدیگر به رقابت می پردازند، برای به دست آوردن جایگاهی مناسب و بازی کردن نقشی موثر باید نیروهایی کارآمد و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ