نگاهی کوتاه به اهمیت استفاده از تکنولوژی در هتل ها

نگاهی کوتاه به اهمیت استفاده از تکنولوژی در هتل ها

تغیرات اساسی‌ در جوامع بشری منجر به ایجاد انتظارات جدیدی در مهمانان و لزوم باز تعریف مفاهیمی همچون رضایتمندی و رقابت برای به دست آوردن وفاداری مهمانان شده است. در این میان برخی‌ اتفاقات و اکتشافات تغیرات چشمگیری بر این صنعت گذاشته است، اتفاقاتی نظیر استفاده از تلفن در هتل، اکتشاف برق، وجود رادیو و استفاده از تلویزیون در اتاق ‌ها و همچنین استفاده از تکنولوژی‌ هایی نظیر تلفن های هوشمند و لزوم استفاده از آنها در بهبود تجربه مهمان از عواملی هستند که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت.

تکنولوژی موبایل‌ها باعث انقلابی در صنعت حمل و نقل و مهمان نوازی شد و بر عکس دیگر اکتشافات به زودی فراگیر شد. تقریبا ۸۰ سال طول کشید تا استفاده از تلفن‌ها در نیمی از آمریکا فراگیر شود اما در کمتر از ۱۰ سال استفاده از موبایل‌ها همه گیر شد.

همچنین جالب توجه است که مسافران بین المللی اولین گروه ‌هایی هستند که استفاده از تلفن های هوشمند را شروع کردند. مسافران باعث شدند که استاندارد‌های جدیدی نیز در این صنعت به وجود آید و این گروه بیشترین استفاده از تلفن های هوشمند را برای فعالیت‌های نظیر رزرو اتاق، پرداخت و یا چک_ این در هتل داشتند. بنابراین انتظارات این گروه در ارائه خدماتی هوشمند در هتل‌ ها روز به روز افزایش پیدا می‌‌کند و هتل‌ ها باید برای پاسخگویی به این نیاز‌ها گوی سبق را از رقبا بربایند.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۰ نظر

۶ پیشنهاد کلیدی برای اولین روز کاری

برنامه آشنایی با همکاران جدید باید به صورت یک فرآیند تعریف شود(مقطعی نباشد). مدیران جذب شده باید در حین مصاحبه با مفاهیم کلیدی و کاربردی ما آشنایی کافی‌ پیدا کنند.

مطالب آموزشی ۰ نظر

مدیریت تضاد، از مفاهیم تا کاربرد (بخش اول)

یکی‌ از شایع‌ ترین وقایع در محیط‌ کار بروز تضاد و تعارض میان افراد یا گروه‌های متفاوت است. تضاد زمانی‌ رخ می دهد که علایق، اهداف و یا نیاز‌های یک

مطالب آموزشی ۰ نظر

نگاهی اجمالی به تغییرات اتاق های هتل در آینده ای نزدیک (بخش اول)

طراحان پیشبینی‌ می‌‌کنند که در آینده ای نه چندان دور اتاق‌ ها مجهزتر و متفاوت تر خواهند شد و مهمانان تنها تخت، تلوزیون و… سپری کردن اوقات خود نخواهند داشت.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!