هتل هایی که بچه ها برای دیدن آنها لحظه شماری می کنند

به اتاق‌های رویایی هتل خوش آمدید. جایی که در آن پیش از اینکه وسایلتان را باز کنید شگفت زده می‌‌شوید. ما در استاندارد هتل، هتل ‌هایی را بررسی می‌کنیم که دهانتان از دیدن آن‌ ها باز می‌‌ماند. اگر بچه‌ هایتان دوس ندارند از اتاق‌ های هتل خارج شوند ما را سرزنش نکنید!

لوئیس پرتفینو بی هتل – اورلاندو، فولوریدا

مینیون ‌های کوچولو در آزمایشگاهشان منتظر هستند تا با شما بازی‌ کنند. در این هتل اتاق بچه ‌ها از والدینشان جدا است تا هر دو گروه آرامش داشته باشند. بچه ‌ها فضای کافی‌ دارند تا در این اتاق‌ها جست و خیز کنند و با مینیون‌های کوچک تنها باشند.

خانه درختی در سوئیت های سرنوشت – کانوی شمالی

وقتی‌ در اتاق ‌های این هتل هستید می توانید در دنیای آرزوهایتان سفر کنید. در حالی‌ که خانه درختی شما را مجذوب خود می‌‌کند، اتاق ‌ها پر از چیز‌های جذاب است. در حالی‌ که مادر و پدرها در آرامش جکوزی استراحت می‌‌کنند بچه ‌ها می‌‌توانند پیکنیکی رویایی داشته باشند. اتاق ‌های دیگر شامل باشگاه بیگانگان،  اکتشاف در جنگل و اتاق پرده نمایش است.

اتاق غربی در هتل سرزمین رویا ها – ادمونتون، آلبرتا

در هتل سرزمین رویا تمام رویا‌ها به واقعیت مبدل می‌‌شوند. در اتاق‌های غربی تختی در دلیجان قرار گرفته است که مادر و پدر می‌‌توانند در آن استراحت کنند. در حالی‌ که زندانی برای بچه‌های دردسر ساز در نظر گرفته شده است (اتاقی‌ شبیه زندان تا بچه ‌ها در آن بازی کنند). حتما اتاق ‌های دیگر هتل  مثل کلبه اسکیمو‌ها یا پارک آبی را که با تم های کودکانه است، امتحان کنید.

غار کوکوپلی _ فرمینگتن

ماجراجویان جاهای واقعی هرگز به دنبال یک تخت و صبحانه در هتل ‌ها نیستند و دوست دارند تجربه ‌های جدیدی داشته باشند. اتاق‌های گرم و نرم این هتل تمام امکانات لازم را دارند. تخت مستر، حال و نشیمن، دوش آبشاری و…خانواده‌ های ماجراجو هرگز از طلوع آفتاب که از روی رودخانه  La Plata  بالا می آید، غافل نمی شوند و دوست دارند مدام از این منظره عکس بگیرند.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

هتل‌های جهان ۰ نظر

معرفی هتل های برتر بین المللی (بخش دوم)

Choice Hotels International, Inc هتل های زنجیره ای چویس هتل اینترنشنال دارای حدود ۶۲۰۰ هتل می باشد که این هتل ها شامل بیش از ۴۹۹۰۰۰ اتاق در آمریکا و بیش

هتل‌های جهان ۰ نظر

معرفی هتل های برتر بین المللی (بخشَ سوم)

Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc هتل های استاروود یکی از برترین ها در صنعت هتل داری و مهمان نوازی با بیش از ١٢٠٠ مجموعه هتل در بیش از ۱۰۰

هتل‌های جهان ۰ نظر

معرفی هتل های برتر بین المللی (بخش اول)

Hilton Worldwide گروه هتل های زنجیره ای هیلتون سردمدار صنعت جهانی هتل داری میباشد که از هتل های لوکس و تفریحی تا هتل های معمولی را شامل می شود. قدمت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!