پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری این کشور با تیم فوتبال پاری سن ژرمن باعث افزایش درآمد گردشگری این کشور حاشیه خلیج فارس شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای برپایی اردوی تدارکاتی به قطر سفر کرده و امروز نیز در ورزشگاه السد دیدار دوستانه‌ای مقابل اینتر میلان برگزار خواهد کرد.

در آستانه برگزاری این مسابقه، یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری با پاری سن ژرمن تاثیر مثبتی روی صنعت گردشگری قطر داشته و موجب افزایش تعداد گردشگران فرانسوی به این کشور کوچک عربی شده است.

بنا براین گزارش تا ۲۶ دسامبر، تعداد گردشگران فرانسوی در قطر به ۴۵۶۲۶ رسید که نشان دهنده افزایش ۴۳ درصدی گردشگران تفریحی ازکشور فرانسه است و در مقایسه با سال ۲۰۱۴ میلادی ۸ درصد افزایش نشان می‌دهد که فرانسه را به دومین منبع اروپایی درآمد گردشگری قطر تبدیل کرده است.

راشد القریس رئیس بازیاریابی سازمان گردشگردی قطر در این باره گفت: همکاری ما با موسسه ورزشی برجسته‌ای مانند پاری سن ژرمن بخشی مهم در رویکرد راهبردی ما جهت ارتقا جایگاه قطر در بازار فرانسه است. رشد مثبت در نتایج کارایی این راهبرد را نشان می‌دهد.
از سال ۲۰۱۲ سازمان گردشگری قطر و پاری سن ژرمن همکاری راهبردی را جهت ارتقا گردشگری تفریحی و ورزشی آغاز کرده‌اند.

از آن زمان قطر میزبان پنج تور برای تیم PSG بوده است، از جمله تور زمستانی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵، تور هندبال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و تور بانوان ۲۰۱۵.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار گردشگری ۰ نظر

با پر اقبال‌ترین کشورها از دید گردشگران در سال ۲۰۱۶ آشنا شوید

یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های سفر در انگلستان (ABTA) مقصدهای پربازدید در سال ۲۰۱۶ را پیش‌بینی‌ کرده که نام ایران نیز در این میان به چشم می‌خورد. در این گزارش پیش‌بینی

اخبار گردشگری ۰ نظر

پنج تهدید برای صنعت گردشگری ایران در سال ۹۵

نویسنده مهمان: نیما کارباف * ۱) اقتصاد صنعت گردشگری در تمامی جوامع وابستگی مستقیم به شرایط اقتصادی و سطح رفاه اجتماعی آن جامعه دارد. با توجه به شرایط اقتصادی ایران

اخبار گردشگری ۰ نظر

اکران فیلم «کنار دریا» باعث رونق گردشگری در جزیره مالت خواهد شد؟

جزیره مالت که لوکیشن فیلم «کنار دریا» ساخته آنجلینا جولی بوده، در انتظار رونق صنعت گردشگری به عنوان یکی از تبعات ساخته شدن این فیلم است. همانطور که قلعه هایکلر

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!