پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری این کشور با تیم فوتبال پاری سن ژرمن باعث افزایش درآمد گردشگری این کشور حاشیه خلیج فارس شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای برپایی اردوی تدارکاتی به قطر سفر کرده و امروز نیز در ورزشگاه السد دیدار دوستانه‌ای مقابل اینتر میلان برگزار خواهد کرد.

در آستانه برگزاری این مسابقه، یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری با پاری سن ژرمن تاثیر مثبتی روی صنعت گردشگری قطر داشته و موجب افزایش تعداد گردشگران فرانسوی به این کشور کوچک عربی شده است.

بنا براین گزارش تا ۲۶ دسامبر، تعداد گردشگران فرانسوی در قطر به ۴۵۶۲۶ رسید که نشان دهنده افزایش ۴۳ درصدی گردشگران تفریحی ازکشور فرانسه است و در مقایسه با سال ۲۰۱۴ میلادی ۸ درصد افزایش نشان می‌دهد که فرانسه را به دومین منبع اروپایی درآمد گردشگری قطر تبدیل کرده است.

راشد القریس رئیس بازیاریابی سازمان گردشگردی قطر در این باره گفت: همکاری ما با موسسه ورزشی برجسته‌ای مانند پاری سن ژرمن بخشی مهم در رویکرد راهبردی ما جهت ارتقا جایگاه قطر در بازار فرانسه است. رشد مثبت در نتایج کارایی این راهبرد را نشان می‌دهد.
از سال ۲۰۱۲ سازمان گردشگری قطر و پاری سن ژرمن همکاری راهبردی را جهت ارتقا گردشگری تفریحی و ورزشی آغاز کرده‌اند.

از آن زمان قطر میزبان پنج تور برای تیم PSG بوده است، از جمله تور زمستانی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵، تور هندبال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و تور بانوان ۲۰۱۵.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار گردشگری ۰ نظر

وضعیت صنعت گردشگری در ایران و جهان

روزنامه تفاهم در شماره یکشنبه ۱۳ دی در یادداشتی به قلم نادر هوشمندیار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر گروه گردشگری و هتلداری واحد تهران غرب نوشت: قرن

اخبار گردشگری ۰ نظر

پیشبرد دیپلماسی فرهنگی با کمک گردشگری هنری

در رقابت کشورهای جهان بر سر به دست آوردن سهم بیشتری از بازار گردشگران جهانی، ابداع، گسترش و ترویج گونه های گردشگری، یکی از اصلی ترین رهیافت های توسعه درآمدهای

اخبار گردشگری ۰ نظر

ایران و قبرس درباره افزایش همکاری های دوجانبه در زمینه گردشگری به توافق رسیدند

رئیس سازمان گردشگری قبرس، در دیدار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری یکی از مهم‌ترین موضوعات و زمینه‌هایی است که

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!