پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

پاری سن ژرمن و تاثیر بر افزایش درآمد گردشگری قطر

یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری این کشور با تیم فوتبال پاری سن ژرمن باعث افزایش درآمد گردشگری این کشور حاشیه خلیج فارس شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای برپایی اردوی تدارکاتی به قطر سفر کرده و امروز نیز در ورزشگاه السد دیدار دوستانه‌ای مقابل اینتر میلان برگزار خواهد کرد.

در آستانه برگزاری این مسابقه، یک مقام سازمان گردشگری قطر گفت همکاری با پاری سن ژرمن تاثیر مثبتی روی صنعت گردشگری قطر داشته و موجب افزایش تعداد گردشگران فرانسوی به این کشور کوچک عربی شده است.

بنا براین گزارش تا ۲۶ دسامبر، تعداد گردشگران فرانسوی در قطر به ۴۵۶۲۶ رسید که نشان دهنده افزایش ۴۳ درصدی گردشگران تفریحی ازکشور فرانسه است و در مقایسه با سال ۲۰۱۴ میلادی ۸ درصد افزایش نشان می‌دهد که فرانسه را به دومین منبع اروپایی درآمد گردشگری قطر تبدیل کرده است.

راشد القریس رئیس بازیاریابی سازمان گردشگردی قطر در این باره گفت: همکاری ما با موسسه ورزشی برجسته‌ای مانند پاری سن ژرمن بخشی مهم در رویکرد راهبردی ما جهت ارتقا جایگاه قطر در بازار فرانسه است. رشد مثبت در نتایج کارایی این راهبرد را نشان می‌دهد.
از سال ۲۰۱۲ سازمان گردشگری قطر و پاری سن ژرمن همکاری راهبردی را جهت ارتقا گردشگری تفریحی و ورزشی آغاز کرده‌اند.

از آن زمان قطر میزبان پنج تور برای تیم PSG بوده است، از جمله تور زمستانی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵، تور هندبال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و تور بانوان ۲۰۱۵.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار گردشگری ۰ نظر

تدوین استراتژی برای صنعت غذا، از ایده تا واقعیت!

محمود مطلبی، مجری این گردهمایی در این باره  گفت: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، پردیس دانشگاه تهران میزبان فعالان صنعت هتلداری و رستوران‌داری کشور خواهد بود تا درباره «نقش تدوین

اخبار گردشگری ۰ نظر

اکران فیلم «کنار دریا» باعث رونق گردشگری در جزیره مالت خواهد شد؟

جزیره مالت که لوکیشن فیلم «کنار دریا» ساخته آنجلینا جولی بوده، در انتظار رونق صنعت گردشگری به عنوان یکی از تبعات ساخته شدن این فیلم است. همانطور که قلعه هایکلر

دسته‌بندی نشده ۰ نظر

فراهم شدن امکان رزرو هتل‌های ایران از طریق وبسایت Booking.com

برای اولین بار امکان رزرو دو هتل از هتل‌های تهران در وبسایت booking.com میسر شده است. طبق توافق صورت گرفته رزرو هتل بزرگ تهران و هتل بزرگ فردوسی از این به

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!