پنج برنامه وفاداری هتل ها که در صدر برترین های دنیا هستند (بخش اول)

پنج برنامه وفاداری هتل ها که در صدر برترین های دنیا هستند (بخش اول)

صنعت هتلداری به عنوان یکی‌ از پیشگامان برنامه ‌های وفاداری است. با گذر زمان، برنامه‌ های وفاداری نیز تلاش می‌‌کنند تا با تغییرات و خواسته‌های مهمانان خود را تطبیق دهند اما در سال ۲۰۱۳ تغییری اساسی‌ در اینگونه برنامه ‌ها به وجود آمد و سیستم ‌های پاداش و پیشنهادات ویژه نیز به اینگونه برنامه ‌ها اضافه شد. امروزه اکثر مسافران هتل‌ های خود را بر اساس مرور نظرات دیگران در فضای مجازی و وب انتخاب می‌‌کنند و هتل ‌ها نیز تلاش میکنند در برنامه‌های وفاداری خود گوی سبق را از رقبا بربایند.

 ما در استاندارد هتل ۵ برنامه برتر وفاداری را که قابل انعطاف و به راحتی‌ قابل استفاده است و همچنین در آنها به مهمانان امتیازاتی داده می‌‌شود را بررسی می‌‌کنیم و همچنین پیشنهاداتی که اینگونه برنامه‌ها به مهمانان می‌‌دهند را مرور خواهیم کرد.

Hilton Honors

برنامه وفاداری برند هیلتون در صدر این لیست برای استفاده مسافران تجاری و مرفه قرار دارد. اگر به دنبال برنامه ای متفاوت و شخصی‌ سازی شده می‌‌گردید حتما برند هیلتون را تجربه کنید. با استفاده از برنامه وفاداری این برند شما می‌‌توانید با امتیاز‌هایی که کسب می‌‌کنید در ۴۰۰۰ هتل هیلتون ، در ۹۱ کشور متفاوت اقامت داشته باشید.

 همچنین این هتل با بزرگترین آژانس‌های مسافرتی‌ همکاری می‌‌کند تا تجربه ای متفاوت را برای مهمانان خود به ارمغان بیاورد. مهمانان همچنین می‌‌توانند از این امتیاز‌ها در سفر‌های هوایی از ۴۰ ایرلاین متفاوت استفاده کنند و یا امتیازات خود را به پول نقد تبدیل کنند. همچنین هیلتون با برند هایی نظیر امریکن اکسپرس، ویزا و سیتی بانک برای ارائه خدماتی بهتر همکاری می‌‌کند. دلیل اینکه ما این برنامه را به عنوان برترین انتخاب کرده ایم این است که شما می‌‌توانید هر زمان که خواستید از هتل‌های هیلتون استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

Hyatt Gold Passport

فرقی‌ نمی کند شما برای تجارت سفر می‌‌کنید یا تفریح، برنامه هتل هیات برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود. شما در این برنامه پاداش‌ هایی می‌‌گیرید که هرگز فراموش نخواهید کرد. اعضای این برنامه می‌‌توانند از امتیاز‌های خود در بیش از ۵۰۰ هتل در سطح جهان استفاده کنند.(هتل‌هایی نظیر Hyatt Regency, Andaz, Grand Hyatt, and Park Hyatt)

شما می‌‌توانید انتظار داشته باشید که با کمترین وجه اتاقتان ارتقا پیدا کند و همچنین با امتیازاتی که جمع آوری می‌کنید می‌‌توانید کوپن غذا، استخر و اسپا، قطار و هواپیما و غیره داشته باشید. اعضای این برنامه به ازای هر دلار ۵ امتیاز کسب می‌‌کنند.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۰ نظر

Hitchhiking چیست و چه قوانینی دارد؟

اگر تا به حال هرگز مسافرت مجانی‌ (Hitchhiking) نداشته اید باید حتما بر ترستان غلبه کرده و آن را امتحان کنید. هر کسی‌ که این نوع مسافرت را تجربه می

مطالب آموزشی ۰ نظر

لزوم استفاده از برنامه های CRM در هتل ها چیست؟

در دنیای رقابتی امروز باید برای بقای خود و سازمان خود بیش از پیش تلاش کنیم تا با برتری بر رقبا بتوانیم سهم مناسبی از بازار به دست آوریم و

مطالب آموزشی ۰ نظر

چطور می توانیم (در صنعت هتلداری) انگلیسی خود را تقویت کنیم؟ (بخش اول)

زبان انگلیسی‌ به عنوان زبانی بین المللی و تجاری به شمار می‌‌رود. تقریبا در تمامی‌ هتل ‌ها زبان انگلیسی‌ به عنوان تنها وسیله ارتباطی‌ میان مهمان و همکاران شناخته می‌‌شود.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!