چند نمونه از شکایات متداول میهمانان در هتل و نحوه رسیدگی به این شکایات

شکایت اول: من به محض ورود درخواست اتو دادم اما هنوز به من تحویل داده نشده است!

نحوه پاسخگویی: معذرت میخوام اما در حال حاضر اتو نداریم و به محض اینکه میهمانان اتو های برده شده را برگردانند برای شما خواهیم آورد.

یا

متاسفم که ناراضی هستید. ما در این هتل خدمات لاندری ارائه می دهیم و خوشخال میشویم لباس هایتان را به واحد خانه داری بدهید. هیچ وجهی نیز برای آن پرداخت نخواهید کرد. هدف ما رضایت شماست.

شکایت دوم: من ۶ ماه پیش اتاق رزرو کرده و پولش را هم پرداخت کرده ام و الان به من می گویید اتاق ندارید؟

نحوه پاسخگویی: کاملا عصبانیت شما رو درک می کنم و من هم از این موضوع ناراحتم. من همین الان هماهنگی های لازم را انجام خواهم داد تا شما در هتلی که همین حوالی است مستقر شوید. هزینه شب اول اقامت را نیز ما پرداخت می کنیم و در اقامت بعدی تخفبف خوبی به شما خواهیم داد. باز هم عذرخواهی مرا بپذیرید.

شکایت سوم: من الان صورتحسابی را به مبلغ ۶۰ دلار دریافت کرده ام. من اصلا در هتل شما اقامتی نداشته ام!

نحوه پاسخگویی: متاسفم. بذارین ببینم چه کار می شه کرد. صورتحساب باهاتونه؟ باید برای حل این مشکل یه کپی از آن بدهید تا بتوانیم علت مشکل را بفهمیم. بعد از اینکه مشخص شد من باهاتون تماس می گیرم. میشه لطفا نام و نام خانوادگی خود را بنویسید.

شکایت چهارم: ما دوبار هتل را دور زده ایم اما هنوز موفق نشده ایم اتاقمان را پیدا کنیم!

اوه متاسفم. میفهمم چقدر پیدا کردن مسیرها با وجود خستگی سخت است. بذارین به نقشه نگاهی بیاندازیم.

یا

متاسفم. بذارین با هم نگاهی به نقشه بندازیم. میدونم خسته شدین. چطوره یه کپن رستوران بگیرین و برین اونجا. حتما تا الان باید گرسنه هم شده باشین.

شکایت پنجم: ما همین الان چک این کردیم و میبینیم که حمام و سرویس های بهداشتی به شدت کثیفه!

واقعا متاسفم. میتونم شما را به یکی از اتاق های VIP راهنمایی کنم؟! مممنونم از اینکه این مشکل رو با ما در میون گذاشتین. ما میخوایم شما اقامتی فوق العاده داشته باشین. میتونم یه نفرو الان بفرستم تا کلید اتاق جدیدتون رو بده؟

یا

متاسفم که همچین اتفاقی افتاده. میتونم یه خانه دار بفرستم تا سرویس ها رو دوباره تمیز کنه؟ ممنونم از همکاریتون و دوباره معذرت میخوام.

شکایت ششم: من همین الات چک این کردم اما کلیدی که به من دادی در ر باز نمیکند!

متاسفم. بذارین یه کلید دیگه بهتون بدم. بذارین تا هنوز نرفتین یه کوپن غذا هم بهتون بدم تا بتونین از رستوران هتل استفاده کنین. بازم معذرت میخوام و اینم کلید جدیدتون (اگر امکانش هست میهمان را تا اتاق همراهی کنید تا مطمئن شوید کلید جدید مشکلی ندارد).

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

فرانت آفیس ۰ نظر

میهمانان هتل چرا شکایت می کنند و چه انتظاراتی دارند؟

انتظارت میهمانان در هتل چیست؟ • وقتی‌ که میهمانان درباره چیزی شکایت می‌‌کنند انتظار دارند که با ایشان با احترام رفتار شود. برای مثال: • میهمانان می خواهند نتیجه شکایات

فرانت آفیس ۰ نظر

نقش و جایگاه کانسیرج در هتل های بین المللی چیست؟

کانسیرج در هتل به عنوان رابط میان هتل و مهمان برای ارائه خدمات در هتل و یا بیرون از محیط آن است. این بخش به نحوی وظایفی پیشرفته تر از

فرانت آفیس ۰ نظر

مشکلاتی که در هتل های مختلف با آن روبرو می شوید (بخش اول)

معمولا همه ما لیستی از مشکلات داریم که به هنگام اقامت در هتل ‌های مختلف با آن‌ها رو به رو شده ایم و امیدواریم در سفر‌های بعدی خود اقامتی متفاوت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ