چگونه برای نظافت اتاق هتل وارد شویم؟

اگر علامت لطفا مزاحم نشوید را می بینید به خواسته میهمان احترام بگذارید و بعدا برای تمیز کردن اتاق مراجعه کنید.

اگر این علامت (لطفا مزاحم نشوید) را می بینید هرگز در نزنید و اگر تا پایان شیفت کاری شما وضعیت اتاق همانگونه است به مسول خود اطلاع دهید تا وی دستورت لازم را به شما ابلاغ نماید.

هرگز مزاحم خدمه هواپیما نشوید (برای استراحتی کوتاه مدت ساکن هتل هستند). مطمئناً مسئول شما درباره اتاق‌ هایی که در آن خدمه هواپیما ساکن هستند دستورات لازم را ابلاغ خواهد کرد.
پیش از اینکه وارد اتاق شوید در بزنید و ورود خود را اعلام نمائید (با اعلام جمله: خدمات خانه داری). هرگز از کلید برای در زدن استفاده نکنید زیرا به در آسیب رسانده و صدای زیادی نیز ایجاد می‌کنید.

به آرامی با انگشتان خود به در ضربه بزنید. اگر اتاق همچنان اشغال است از مهمان عذرخواهی کرده و بگویید که در فرصتی بهتر باز می گردید و به اتاق دیگری سر بزنید.

اگر اتاقی‌ خالی‌ است حداقل ۳ بار در بزنید و هر بار اعلام کنید که از طرف دپارتمان خانه داری برای نظافت اتاق آمده اید.

اگر بعد از ۳ بار در زدن همچنان جوابی‌ نشنیدید در را باز کنید و به خاطر داشته باشید که باز هم اعلام کنید از دپارتمان خانه داری برای نظافت اتاق آمده‌اید.

تبعیت از این دستورات برای نشان دادن احترام به حریم خصوصی میهمانان کاملا ضروری است و با این دستورالعمل از بروز اتفاقات ناخوشایند نیز جلوگیری می شود.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

خانه داری ۰ نظر

مراحل مرتب کردن تخت میهمانان در هتل چیست؟

راه ‌های بسیاری برای مرتب کردن تخت ها در هتل‌ وجود دارد اما بعضی‌ از این روش‌ها ترجیح داده می‌‌شوند. مدیران زبده دپارتمان خانه داری در هتل ها این فرآیند

خانه داری ۰ نظر

خانه داری هتل با پیشرفت تکنولوژی دچار تغییراتی بنیادین‌ شده است

در سال‌های اخیر، صنعت مهمان نوازی همچون دریایی پر تلاطم بوده که دائما دستخوش تغیراتی‌ شده است. خانه داری در هتل یکی‌ از مواردی است که مدام با پیشرفت تکنولوژی

خانه داری ۰ نظر

نظافت و اهمیت آن در هتل ها

نظافت کردن یکی‌ از وظایف اصلی‌ خانه داران در واحد خانه داری هتل است . این امر از آنجایی دارای اهمیت است که میهمانان برای مدتی‌ در اتاق اقامت می

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!