چگونه برای نظافت اتاق هتل وارد شویم؟

اگر علامت لطفا مزاحم نشوید را می بینید به خواسته میهمان احترام بگذارید و بعدا برای تمیز کردن اتاق مراجعه کنید.

اگر این علامت (لطفا مزاحم نشوید) را می بینید هرگز در نزنید و اگر تا پایان شیفت کاری شما وضعیت اتاق همانگونه است به مسول خود اطلاع دهید تا وی دستورت لازم را به شما ابلاغ نماید.

هرگز مزاحم خدمه هواپیما نشوید (برای استراحتی کوتاه مدت ساکن هتل هستند). مطمئناً مسئول شما درباره اتاق‌ هایی که در آن خدمه هواپیما ساکن هستند دستورات لازم را ابلاغ خواهد کرد.
پیش از اینکه وارد اتاق شوید در بزنید و ورود خود را اعلام نمائید (با اعلام جمله: خدمات خانه داری). هرگز از کلید برای در زدن استفاده نکنید زیرا به در آسیب رسانده و صدای زیادی نیز ایجاد می‌کنید.

به آرامی با انگشتان خود به در ضربه بزنید. اگر اتاق همچنان اشغال است از مهمان عذرخواهی کرده و بگویید که در فرصتی بهتر باز می گردید و به اتاق دیگری سر بزنید.

اگر اتاقی‌ خالی‌ است حداقل ۳ بار در بزنید و هر بار اعلام کنید که از طرف دپارتمان خانه داری برای نظافت اتاق آمده اید.

اگر بعد از ۳ بار در زدن همچنان جوابی‌ نشنیدید در را باز کنید و به خاطر داشته باشید که باز هم اعلام کنید از دپارتمان خانه داری برای نظافت اتاق آمده‌اید.

تبعیت از این دستورات برای نشان دادن احترام به حریم خصوصی میهمانان کاملا ضروری است و با این دستورالعمل از بروز اتفاقات ناخوشایند نیز جلوگیری می شود.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

خانه داری ۰ نظر

فوت و فن های خانه داری در هتل (بخش اول)

زمانی که در تلاش هستید تا بهترین تجربه سفر را برای میهمانان هتل رقم بزنید، حتما به بخش خانه داری هتل توجه زیادی نمایید. این مسئله نه تنها باعث رضایت

خانه داری ۰ نظر

شاخص ها و اهمیت بهره وری دپارتمان خانه داری در هتل ها

با گذشت زمان و پیشرفت سیستم های حمل و نقل و نیز اقتصاد جهانی‌، مردم تمایل بیشتری به سفر پیدا کرده اند. مردم می‌‌خواهند که لذت کافی‌ از سفر و

خانه داری ۰ نظر

چیزهایی که درباره خانه داری هتل نمی دانیم! (بخش دوم)

برای اکثر مهمانان وارد شدن به هتل به معنای استراحت کردن روی تخت‌ های راحت و لم دادن روی کاناپه ‌هاست. خانه دار‌ها به نحوی کار خود را انجام می‌‌دهند

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!