۸ شیوه برای اینکه مدیر فرانت آفیس بهتری باشید (بخش دوم)

 با مهمانان و همکاران خود وقت بگذرانید

مدیر فرانت آفیس خوب زمانی‌ را برای معاشرت با همکاران و مهمانان خود تخصیص می‌‌دهد. زمانی‌ که با همکاران خود صحبت می‌‌کنید می‌‌توانید به مشکلات آن‌ ها در زمینه خدمات به مهمانان واقف شوید و در جهت رفع آن‌ ها تلاش کنید.

همچنین می‌‌توانید با صحبت کردن با مهمانان به آن‌ ها اطمینان دهید که مشکلاتشان را از آن خود می‌‌دانید و در جهت حل آن تلاش خواهید کرد. زمانی‌ که در ارتباط مستقیم با همکاران و مهمانان هستید می‌‌توانید ارزیابی دقیق تری از وضعیت موجود داشته و به بهبود فرآیند خدمات رسانی کمک کنید.

نتیجه گرا باشید

برای اینکه مدیری شایسته باشید باید گوش و چشمتان را همیشه باز نگاه دارید. این امر به شما کمک می‌‌کند تا زمینه ‌هایی که نیاز به بهبود دارد را به خوبی‌ شناسایی کنید و اقدامات لازم را انجام دهید. زمانی‌ که بر روی نتایج و کار‌ها متمرکز می‌‌شوید می‌‌توانید استراتژی‌ ها و نقشه ‌های بهتری را انتخاب کنید.

عضوی از تیم باشید

حتی با اینکه شما مدیر فرانت آفیس هستید باید به خاطر داشته باشید که عضوی از تیم باشید و بتوانید به بهترین نحو ممکن با دیگر دپارتمان ‌های هتل همکاری کنید تا خدماتی شایسته تر به مهمانان ارائه دهید. این امر به شما کمک می‌‌کند تیمی بسازید که از آن شماست و روند کار را بهبود می‌‌بخشد. زمانی‌ که تیم شما به خوبی‌ کار کند در واقع شیوه مدیریت شما بیشتر نیز به چشم می‌‌آید.

جلوتر حرکت کنید (پیشبینی‌ کنید)

منتظر نظر مدیران ارشد نباشید تا به شما بگویند چگونه روند کار را بهبود دهید. شما مدیر فرانت آفیس هستید و باید آینده نگری کافی‌ داشته باشید تا تغییرات را به خوبی‌ شروع کرده و مدیریت کنید. به خاطر داشته باشید موفقیت هتل در گروی کار‌های شما و همکارانتان در زمینه خدمات رسانی به مهمانان است. اگر بتوانید پیش از اینکه مهمان چیزی را درخواست کند برایش ان را فراهم کنید، مدیری فوق العاده خواهید بود.

در مقابل تغییرات مقاومت نکنید

وقتی‌ کار‌ها به خوبی‌ پیش می‌‌رود همیشه دستی‌ بر روی شانه ‌های خود دارید که به شما خسته نباشید می‌‌گوید اما اگر زمانی‌ کار‌ها خوب پیش نرفت باید شهامت داشته باشید تا به اشتباهات خود اعتراف کنید و عواقب آن را بپذیرید. شما باید بنشیدید و نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و با مشکلات مواجه شوید تا دوباره با آن ‌ها مواجه نشوید. خودتان و دیگر همکاران را سرزنش نکنید و به جای آن برای پیشرفت خود  و دپارتمان خود از این شرایط استفاده کنید.

زمانی‌ که مدیر فرانت آفیس هستید مسول رسیدگی به مشکلات مهمان و رضایت وی هستید. زمانی‌ که مهمانان از خدمات شما راضی‌ باشند دوباره انتخابتان می‌‌کنند و تبلیغات دهان به دهان مثبت به شما کمک می‌‌کند تا به موفقیت‌های بیشتری برسید. بنابراین اطمینان از رضایت مهمانان باید مهمترین هدف شما باشد و زمانی‌ که آن را به دست می آ‌‌ورید یعنی‌ مدیری قابل و شایسته شده اید.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

فرانت آفیس ۰ نظر

اهمیت مدیریت میز پذیرش در هتل ها چیست؟

از آنجایی که میز پذیرش به نوعی ویترین هر هتل است مدیریت این بخش یکی‌ از مهمترین قسمت ‌های سیستم مدیریت هتل است. سالها پیش، صنعت مهان نوازی و هتلداری به

فرانت آفیس ۰ نظر

نگاهی دقیق تر به استفاده از تکنولوژی در هتل ها (بخش اول)

امروزه مردم در زندگی‌ شخصی‌ و کاری خود استفاده بیشتری از تکنولوژی نسبت به قبل دارند و این پدیده باعث شده است که انتظارت آن ‌ها نیز تکنولوژی بیش از

فرانت آفیس ۰ نظر

نقش خلاقیت و تکنولوژی در افزایش کیفیت خدمات هتل

خلاقیت در میز پذیرش هتل میز پذیرش معمولا اولین محلی است که میهمانان با همکاران فرانت آفیس تعامل می‌ کنند. ارائه خدماتی شایسته در میز پذیرش هتل باعث می‌‌شود تا میهمانان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!