۸ شیوه برای اینکه مدیر فرانت آفیس بهتری باشید (بخش دوم)

 با مهمانان و همکاران خود وقت بگذرانید

مدیر فرانت آفیس خوب زمانی‌ را برای معاشرت با همکاران و مهمانان خود تخصیص می‌‌دهد. زمانی‌ که با همکاران خود صحبت می‌‌کنید می‌‌توانید به مشکلات آن‌ ها در زمینه خدمات به مهمانان واقف شوید و در جهت رفع آن‌ ها تلاش کنید.

همچنین می‌‌توانید با صحبت کردن با مهمانان به آن‌ ها اطمینان دهید که مشکلاتشان را از آن خود می‌‌دانید و در جهت حل آن تلاش خواهید کرد. زمانی‌ که در ارتباط مستقیم با همکاران و مهمانان هستید می‌‌توانید ارزیابی دقیق تری از وضعیت موجود داشته و به بهبود فرآیند خدمات رسانی کمک کنید.

نتیجه گرا باشید

برای اینکه مدیری شایسته باشید باید گوش و چشمتان را همیشه باز نگاه دارید. این امر به شما کمک می‌‌کند تا زمینه ‌هایی که نیاز به بهبود دارد را به خوبی‌ شناسایی کنید و اقدامات لازم را انجام دهید. زمانی‌ که بر روی نتایج و کار‌ها متمرکز می‌‌شوید می‌‌توانید استراتژی‌ ها و نقشه ‌های بهتری را انتخاب کنید.

عضوی از تیم باشید

حتی با اینکه شما مدیر فرانت آفیس هستید باید به خاطر داشته باشید که عضوی از تیم باشید و بتوانید به بهترین نحو ممکن با دیگر دپارتمان ‌های هتل همکاری کنید تا خدماتی شایسته تر به مهمانان ارائه دهید. این امر به شما کمک می‌‌کند تیمی بسازید که از آن شماست و روند کار را بهبود می‌‌بخشد. زمانی‌ که تیم شما به خوبی‌ کار کند در واقع شیوه مدیریت شما بیشتر نیز به چشم می‌‌آید.

جلوتر حرکت کنید (پیشبینی‌ کنید)

منتظر نظر مدیران ارشد نباشید تا به شما بگویند چگونه روند کار را بهبود دهید. شما مدیر فرانت آفیس هستید و باید آینده نگری کافی‌ داشته باشید تا تغییرات را به خوبی‌ شروع کرده و مدیریت کنید. به خاطر داشته باشید موفقیت هتل در گروی کار‌های شما و همکارانتان در زمینه خدمات رسانی به مهمانان است. اگر بتوانید پیش از اینکه مهمان چیزی را درخواست کند برایش ان را فراهم کنید، مدیری فوق العاده خواهید بود.

در مقابل تغییرات مقاومت نکنید

وقتی‌ کار‌ها به خوبی‌ پیش می‌‌رود همیشه دستی‌ بر روی شانه ‌های خود دارید که به شما خسته نباشید می‌‌گوید اما اگر زمانی‌ کار‌ها خوب پیش نرفت باید شهامت داشته باشید تا به اشتباهات خود اعتراف کنید و عواقب آن را بپذیرید. شما باید بنشیدید و نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و با مشکلات مواجه شوید تا دوباره با آن ‌ها مواجه نشوید. خودتان و دیگر همکاران را سرزنش نکنید و به جای آن برای پیشرفت خود  و دپارتمان خود از این شرایط استفاده کنید.

زمانی‌ که مدیر فرانت آفیس هستید مسول رسیدگی به مشکلات مهمان و رضایت وی هستید. زمانی‌ که مهمانان از خدمات شما راضی‌ باشند دوباره انتخابتان می‌‌کنند و تبلیغات دهان به دهان مثبت به شما کمک می‌‌کند تا به موفقیت‌های بیشتری برسید. بنابراین اطمینان از رضایت مهمانان باید مهمترین هدف شما باشد و زمانی‌ که آن را به دست می آ‌‌ورید یعنی‌ مدیری قابل و شایسته شده اید.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

فرانت آفیس ۰ نظر

در هنگام وقوع جرم و یا موارد اضطراری همکاران فرانت آفیس چه مواردی را باید رعایت کنند؟

هنگامی که با موارد اضطراری که به نحوی همکاران یا میهمانان با آن درگیر هستند مواجه می‌‌شوید، مهمترین فاکتوری که باید رعایت شود حفظ آرامش و کنترل وضعیت موجود است. اگر

فرانت آفیس ۰ نظر

آن چه باید درباره فرآیند چک این زودتر از موعد بدانیم

فرآیند چک این زودتر از موعد: برای افزایش سطح خدمات رسانی به میهمانان و کاهش استرس و تنش وارد شده به همکاران در فرانت آفیس و خانه داری فرآیند پیش رو

فرانت آفیس ۰ نظر

چک اوت دیر هنگام میهمانان در هتل از چه قوانینی تبعیت می کند؟

چک اوت میهمان بسیاری از میهمانان پیش از اینکه هتل را ترک کنند به میز پذیرش می‌‌آیند تا چک اوت کنند. میهمان باید کلید خود را تحویل داده و کاملا

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!