Sleepbox ها، جعبه هایی آرامبخش، ساده، کاربردی و شیک در دل فرودگاه

پرواز به دلائل مختلفی‌ ممکن است کنسل شود و یا تاخیر داشته باشد. خسته هستید و از اینکه ساعت ‌ها باید منتظر باشید به شدت آشفته اید. تنها چیزی که نیاز دارید مکانی آرام است تا دراز بکشید، کتاب بخوانید و یا چرخی در دنیای اینترنت بزنید.

 تا حالا گزینه ‌های شما محدود بوده است و می‌‌توانستید در هتل فرودگاهی چک این کنید که هزینه ای اضافی باید پرداخت می‌‌کردید  و یا گوشه‌‌ ای خلوت از فرودگاه را پیدا کرده و ساعت ‌ها در انتظار پرواز خود وقت می‌‌گذراندید که قطعاً منجر به بد خوابی‌ و یا بی‌ خوابی‌ می‌‌شد.

امروزه گزینه سومی هم وجود دارد، وارد Sleepbox شوید، هتل کوچکی(Micro_hotel )که امنیت دارد و بسیار راحت است، به برق و اینترنت وای فای‌ دسترسی دارید و به راحتی‌ می‌‌توانید نیاز‌های اولیه‌ خود را مرتفع کنید. ساده، کاربردی و شیک، Sleepbox ها می‌‌توانند گزینه ایده‌آلی برای مسافران خسته ای باشند که می‌‌خواهند تنها ساعتی‌ را در آسایش سپری کنند و هزینه زیادی را نیز پرداخت نکنند.

برای ساعتی‌ استراحت کنید

Sleepbox ‌ها را می‌‌توانید برای ساعتی‌ اجاره کنید و به دور از هیاهوی فرودگاه و در آرامش کافی‌ استراحت کنید، چشمانتان را برای ساعتی‌ ببندید و یا گشتی در دنیای وب بزنید. مسکو اولین جایی بود که Sleepbox ‌ها را برای استفاده مسافران معرفی‌ کرد و تا به حال این ابداع جدید واکنش ‌های بسیار دلگرم کنند ی‌‌ داشته است.

انتظار می‌‌رود که به زودی فرودگاه‌ های دنیا، حتی ایستگاه ‌های قطار و یا مکان‌ های عمومی نیز به این جعبه ‌های آرامشبخش مجهز شوند. شما نیز اگر بدانید که می‌‌توانید تنها برای ساعتی‌ در آنها استراحت کنید و از هیاهو به دور باشید. عاشق این جعبه ‌های جادویی خواهید شد.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۰ نظر

راه های موثر برای تفویض اختیار همکاران در صنعت مهمان نوازی و هتلداری

تفویض اختیار به معنی‌ دادن اختیار به همکاران برای انجام دادن امور در لحظه‌های حیاتی است. در صنعت مهمان نوازی، تفویض اختیار به همکاران بخش ‌های فروش، خدمات و آشپزخانه برای

مطالب آموزشی ۰ نظر

ارتقاء اعتبار و شهرت برند هتل در فضای مجازی چگونه امکانپذیر است؟ (بخش دوم)

از دیدگاه یک هتلدار شنیدن بازخورد ‌های منفی‌ دربأره هتل بسیار سخت است اما باید در کمال آرامش و بسیار حرفه ای عمل کنند. ما در استاندارد هتل مراحلی را

مطالب آموزشی ۰ نظر

امکانات اتاق های VIP در هتل های بین المللی

بسیاری از ما درباره امکاناتی که در هتل‌ ها در اختیارمان قرار می‌‌گیرد دارای شبهاتی هستیم و انتظار داریم با توجه به هزینه ای که پرداخت می‌‌کنیم، امکانات و خدمات

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!