Sleepbox ها، جعبه هایی آرامبخش، ساده، کاربردی و شیک در دل فرودگاه

پرواز به دلائل مختلفی‌ ممکن است کنسل شود و یا تاخیر داشته باشد. خسته هستید و از اینکه ساعت ‌ها باید منتظر باشید به شدت آشفته اید. تنها چیزی که نیاز دارید مکانی آرام است تا دراز بکشید، کتاب بخوانید و یا چرخی در دنیای اینترنت بزنید.

 تا حالا گزینه ‌های شما محدود بوده است و می‌‌توانستید در هتل فرودگاهی چک این کنید که هزینه ای اضافی باید پرداخت می‌‌کردید  و یا گوشه‌‌ ای خلوت از فرودگاه را پیدا کرده و ساعت ‌ها در انتظار پرواز خود وقت می‌‌گذراندید که قطعاً منجر به بد خوابی‌ و یا بی‌ خوابی‌ می‌‌شد.

امروزه گزینه سومی هم وجود دارد، وارد Sleepbox شوید، هتل کوچکی(Micro_hotel )که امنیت دارد و بسیار راحت است، به برق و اینترنت وای فای‌ دسترسی دارید و به راحتی‌ می‌‌توانید نیاز‌های اولیه‌ خود را مرتفع کنید. ساده، کاربردی و شیک، Sleepbox ها می‌‌توانند گزینه ایده‌آلی برای مسافران خسته ای باشند که می‌‌خواهند تنها ساعتی‌ را در آسایش سپری کنند و هزینه زیادی را نیز پرداخت نکنند.

برای ساعتی‌ استراحت کنید

Sleepbox ‌ها را می‌‌توانید برای ساعتی‌ اجاره کنید و به دور از هیاهوی فرودگاه و در آرامش کافی‌ استراحت کنید، چشمانتان را برای ساعتی‌ ببندید و یا گشتی در دنیای وب بزنید. مسکو اولین جایی بود که Sleepbox ‌ها را برای استفاده مسافران معرفی‌ کرد و تا به حال این ابداع جدید واکنش ‌های بسیار دلگرم کنند ی‌‌ داشته است.

انتظار می‌‌رود که به زودی فرودگاه‌ های دنیا، حتی ایستگاه ‌های قطار و یا مکان‌ های عمومی نیز به این جعبه ‌های آرامشبخش مجهز شوند. شما نیز اگر بدانید که می‌‌توانید تنها برای ساعتی‌ در آنها استراحت کنید و از هیاهو به دور باشید. عاشق این جعبه ‌های جادویی خواهید شد.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۱نظر

هفت روش برای انگیزه دادن به همکاران (بخش اول)

استراتژی و بازاریابی ممکن است چیز‌هایی باشند که تمامی‌ حواس‌ را معطوف به خود می‌‌کنند اما تنها یک چیز برای موفقیت در یک سازمان نیاز است: همکارانی با انگیزه.حتی با

مطالب آموزشی ۰ نظر

لزوم راه اندازی تاکسی سرویس هتل و ویژگی های خدماتی در آنها چیست؟

مهمترین چیز در هتل رضایتمندی مهمانان است و تنها زمانی موفق می شویم مهمانان راضی و وفادار داشته باشیم که در ارائه خدمات به آنها فراتر از انتظاراتشان باشیم. یکی

مطالب آموزشی ۰ نظر

چطور می توانیم (در صنعت هتلداری) انگلیسی خود را تقویت کنیم؟ (بخش دوم)

زبان انگلیسی‌ به عنوان زبانی بین المللی و تجاری به شمار می‌‌رود. تقریبا در تمامی‌ هتل ‌ها زبان انگلیسی‌ به عنوان تنها وسیله ارتباطی‌ میان مهمان و همکاران شناخته می‌‌شود. اگر

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!