Sleepbox ها، جعبه هایی آرامبخش، ساده، کاربردی و شیک در دل فرودگاه

پرواز به دلائل مختلفی‌ ممکن است کنسل شود و یا تاخیر داشته باشد. خسته هستید و از اینکه ساعت ‌ها باید منتظر باشید به شدت آشفته اید. تنها چیزی که نیاز دارید مکانی آرام است تا دراز بکشید، کتاب بخوانید و یا چرخی در دنیای اینترنت بزنید.

 تا حالا گزینه ‌های شما محدود بوده است و می‌‌توانستید در هتل فرودگاهی چک این کنید که هزینه ای اضافی باید پرداخت می‌‌کردید  و یا گوشه‌‌ ای خلوت از فرودگاه را پیدا کرده و ساعت ‌ها در انتظار پرواز خود وقت می‌‌گذراندید که قطعاً منجر به بد خوابی‌ و یا بی‌ خوابی‌ می‌‌شد.

امروزه گزینه سومی هم وجود دارد، وارد Sleepbox شوید، هتل کوچکی(Micro_hotel )که امنیت دارد و بسیار راحت است، به برق و اینترنت وای فای‌ دسترسی دارید و به راحتی‌ می‌‌توانید نیاز‌های اولیه‌ خود را مرتفع کنید. ساده، کاربردی و شیک، Sleepbox ها می‌‌توانند گزینه ایده‌آلی برای مسافران خسته ای باشند که می‌‌خواهند تنها ساعتی‌ را در آسایش سپری کنند و هزینه زیادی را نیز پرداخت نکنند.

برای ساعتی‌ استراحت کنید

Sleepbox ‌ها را می‌‌توانید برای ساعتی‌ اجاره کنید و به دور از هیاهوی فرودگاه و در آرامش کافی‌ استراحت کنید، چشمانتان را برای ساعتی‌ ببندید و یا گشتی در دنیای وب بزنید. مسکو اولین جایی بود که Sleepbox ‌ها را برای استفاده مسافران معرفی‌ کرد و تا به حال این ابداع جدید واکنش ‌های بسیار دلگرم کنند ی‌‌ داشته است.

انتظار می‌‌رود که به زودی فرودگاه‌ های دنیا، حتی ایستگاه ‌های قطار و یا مکان‌ های عمومی نیز به این جعبه ‌های آرامشبخش مجهز شوند. شما نیز اگر بدانید که می‌‌توانید تنها برای ساعتی‌ در آنها استراحت کنید و از هیاهو به دور باشید. عاشق این جعبه ‌های جادویی خواهید شد.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مطالب آموزشی ۰ نظر

مروری براستراتژی های تمایزی در صنعت هتلداری (بخش اول)

صنعت مهمان نوازی هر روز با ورود هتل‌ های جدید بیش از پیش رشد می‌‌کند و این بدان معناست که رقابت میان هتل ‌ها برای به دست آوردن بازار بزرگتر

مطالب آموزشی ۰ نظر

تغییرات و خلاقیت هایی که باید هتل ها در راستای افزایش مزیت رقابتی خود اعمال کنند

باید از خودمان صادقانه بپرسیم که صنعت مهمان نوازی در زمینه خلاقیت چه کارهایی کرده است. هتل ها در رقابتی‌ترین بازار ممکن فعالیت می‌‌کنند و همانطور که می‌‌دانید هتلداری در

مطالب آموزشی ۰ نظر

مراحل آموزش نیروی انسانی در هتلداری چیست؟

در بازار رقابتی امروز که در آن هتل ها با یکدیگر به رقابت می پردازند، برای به دست آوردن جایگاهی مناسب و بازی کردن نقشی موثر باید نیروهایی کارآمد و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!